Často kladené otázky

Co je Aukrobot?

Aukrobot je revoluční služba, díky které získáte peníze za své nepoužívané věci jednoduše a bez práce. My zařídíme vše od odvozu, nafocení a vystavení inzerátu a kompletního prodejního procesu. Vy si pouze počkáte, až vám na účet přijdou peníze.

Co se dá přes Aukrobota prodat?

Každé zboží sice má svého kupce, ale nejlépe se prodávají zejména notebooky, tablety, počítače a příslušenství, mobilní telefony, počítačové hry, vysavače (zejména robotické), hodinky, sportovní vybavení, kočárky, hračky, stoly, židle apod. Záleží samozřejmě také na stáří a stavu zboží. Pokud si nejste jisti, zda je zboží vhodné, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Mohu prodat skutečně cokoli?

Přes Aukrobot můžete prodat vše kromě zakázaného zboží. Nebereme nevyprané použité oblečení, nefunkční elektroniku (až na výjimky, na kterých je třeba se předem domluvit), extrémně křehké zboží (porcelán, sklo) a PC hry s aktivovanými licencemi. Pokud by vaše zboží nebylo vhodné k prodeji, informujeme vás o tom ihned po prvním kontaktu s naší zákaznickou podporou, ještě než k vám pro zboží pojedeme.

Jaké jsou povolené rozměry a váha věcí k odvozu?

Pro využití služby Aukrobot v Praze a Středočeském kraji není omezena velikost ani váha zboží. Máme vlastní řidiče, kteří se postarají o bezpečné zabalení a převoz do skladu. Ve zbytku ČR k vám přijede v předem domluvený den kurýr, kterému předáte své věci zabalené v pevných krabicích (maximální délka 200 cm, součet obvodu a délky zásilky maximálně 300 cm, jeden balík nesmí být těžší než 20 kg). Rozšíření kompletní služby Aukrobot včetně vlastní dopravy a balení do celé ČR pro vás připravujeme.

Musím věci někam dopravit?

V rámci Prahy a Středočeského kraje si pro vaše zboží přijedou na zadanou adresu naši řidiči. Mimo tuto oblast pro zboží pošleme kurýrní službu - zboží musí být zabalené, případně můžete poslat balík nebo dovézt zboží osobně do našeho skladu na adrese Nupaky 155, Praha – východ. V každém případě, prosím, objednejte službu předem přes on-line formulář.

Musím věci zabalit?

Pokud doma nemáte vhodné krabice, nevadí, o všechno se postaráme. Řidič, který vaše věci bude vyzvedávat, vše bezpečně zabalí. Zboží je potřeba zabalit do krabic pouze v případě, že pro něj přijede kurýrní služba – tedy mimo Prahu a Středočeský kraj.

Existuje minimální počet položek nutný pro realizaci svozu?

Pro odvoz není stanoven minimální ani maximální počet položek. Doporučujeme vybrat k prodeji radši méně, ale zato hodnotnějších věcí.

Kam je možné objednat Aukrobota?

V současné době nabízíme kompletní službu Aukrobot včetně vlastní dopravy v Praze a Středočeském kraji. V ostatních regionech můžete využít dopravu kurýrní službou (zboží je potřeba předat již zabalené), poslat balík poštou nebo zboží doručit osobně do našeho skladu. Rozšíření služby do celé ČR připravujeme.

Kolik za odvoz zaplatím?

Odvoz věcí je zcela zdarma. Naše náklady jsou pokryty až z provize po úspěšném prodeji.

Jaká je čekací doba mezi objednáním a realizací?

Svoz je možné realizovat nejdříve po dvou pracovních dnech od objednání. Při objednávce uveďte více termínů, abyste měli jistotu, že vám budeme moci vyjít plně vstříc.

Jak služba funguje
 

Více o službě

Proč využít
Aukrobota

Více o výhodách

Spojení s portálem
aukro.cz

Více o službě